Inwertery Sofar Solar

Falowniki SOFAR SOLAR to produkty z 10-letnią gwarancją producenta, która nie wymaga dodatkowych opłat, co nie zdarza się często wśród ofert innych producentów. Sofar Solar zastosował komponenty najwyższej jakości, takich czołowych producentów jak: Texas Instruments, Nippon Chemi-Con i in, Fairchild Semiconductor.

SOFAR SOLAR należy do grupy SOFAR, która jest liderem w branży GPS na chińskim rynku. Firma jest na rynku energii odnawialnej w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników. Gwarancje, których udziela SOFAR SOLAR są ubezpieczone w niezależnej, amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej ChubbInsurance Corporation.

Falowniki fotowoltaiczne Sofar Solar

Sofar Solar produkuje falowniki o różnorodnych parametrach, a zatem i przeznaczeniu. Pierwszą grupę stanowią inwertery jednofazowe. Służą one do obsługi połączeń szeregowych paneli. Ich nominalna może wynosić od 1 kW do 3kW lub od 3 kW do 6 kW. Te ostatnie wyposażone są w podwójne wejście MPPT. Drugą grupę stanowią falowniki trójfazowe, i trzeba przyznać, że w ich produkcji firma się specjalizuje. Urządzenie można dobrać pod względem jego mocy – a przedziałów mocy jest kilka. Najniższa moc plasuje się na poziomie 3.3 kW, a te o najwyższej mocy mają nawet 70 kW.

Inwertery trójfazowe Sofar Solar

W tej grupie mamy bardzo duży wybór produktów, szczególnie jeśli chodzi o ich moc nominalną. Falowniki trójfazowe Sofar Solar charakteryzują się wysoką sprawnością. Zależy ona od konkretnego modelu – jest to ok. 98%. Posiadają szeroki zakres napięciowy. Są urządzeniami beztrasformatorowymi. Poszczególne modele wyposażone są w wyłącznik prądu stałego, co podnosi bezpieczeństwo ich użytkowania. Łatwość ich obsługi zapewniają różne moduły i funkcje – np. komunikacja RS485 i Wi-Fi, elstyczny system monitorowania czy inteligentne monitorowanie mocy czynnej i biernej. Wykonane są z najwyższej jakości komponentów, można je instalować na zewnątrz budynków (IP na poziomie 65).

Postaw na wyjątkowe produkty Sofar Solar, sprawdź oferowane przez nas produkty i zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań dotyczących inwerterów.