Światowy lider w fotowoltaice wyznaczający trendy w technologii produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Inwertery SMA Solar Technology

Wysoka sprawność, długa żywotność, łatwość obsługi, ekonomiczność, świetna jakość i w dodatku bardzo korzystna cena – wszystkie te cechy charakteryzują falowniki marki SMA. Firma ta posiada bogate doświadczenie w produkcji specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w dużych, jak i małych instalacjach fotowoltaicznych.

Marka stale wprowadza nowoczesne, ulepszające rozwiązania, często wyprzedzając konkurencję. Dzięki temu, falowniki SMA wybierane są na całym świecie, zarówno przez wielkie przedsiębiorstwa, jak i przez klientów prywatnych, szukających rozwiązań dla domu. SMA projektuje i produkuje elastyczne rozwiązania w zakresie podnoszenia wydajności energetycznych instalacji fotowoltaicznych. Główne trzy kategorie produktów dedykowane są dla domowych instalacji fotowoltaicznychkomercyjnych oraz przemysłowych.

Falowniki SMA jednofazowe

W swojej ofercie SMA Solar Technology ma doskonałe, niewielkie falowniki jednofazowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w mniejszych, domowych systemach fotowoltaicznych. Są to urządzenia elastyczne, obsługujące szeroki zakres napięcia wejściowego. Wyposażone są w zintegrowane łącze WLAN oraz Speedwire z funkcją webconnect. Dzięki temu monitorować można wszelkie parametry na tabletach bądź smartfonach poprzez WebUI. Komunikacja z system odbywa się na poziomie zintegrowanego serwera sieciowego. Co bardzo przydatne, są również wyposażone w system umożliwiający blokadę oddawania energii do sieci.

Falowniki trójfazowe SMA

Oferujemy również inwertery trójfazowe tej marki, które charakteryzują się m.in. sprawnością na poziomie 98,3%, wysoką mocą (nawet 12kVA) czy łatwością w kontrolowaniu i zarządzaniu temperaturą dzięki specjalnemu systemowi OptiCool. Falowniki wyposażone są w moduł umożliwiający monitorowanie każdego elementu systemu z poziomu urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony. Są doskonale przystosowane do instalacji na różnego rodzaju dachach dzięki systemowi kontroli zacienienia. Co więcej, są bardzo proste w konfiguracji i nie sprawiają problemów w montażu – można je łatwo zamocować np. do ściany.

Wybierz wysokiej jakości falowniki, które sprawdzą się podczas wielu lat eksploatacji.