Fotowoltaika i folie grzewcze zapewnią darmowe ogrzewanie Twojego domu

Instalację fotowoltaiczną można bezpośrednio połączyć z innowacyjnym działaniem systemu opartego na foliach grzewczych, uzyskując maksymalne oszczędności. Jest to rozwiązanie służące nie tylko naszym portfelom, ale również środowisku. System folii grzewczych wymaga jedynie zasilania energią elektryczną, którą instalacja fotowoltaiczna produkuje ze słońca. Takie połączenie, jest więc rozwiązaniem kompleksowym, służącym zapewnieniu darmowego ogrzewania naszego domu.

W porównaniu z centralnym ogrzewaniem, system ten ma wiele zalet. Nie ma potrzeby wykonywania instalacji gazowej (praktycznie nie płaci się rachunków za prąd i gaz), nie trzeba martwić się o działanie wentylacji w kotłowni ani wznosić komina. Odpadają również koszty zakupu kotła oraz montażu rur instalacji c.o.

Co ważne, system ten potrzebuje o 60 % mniej energii niż tradycyjne systemy ogrzewania elektrycznego. Folie grzewcze doskonale sprawdzą się zarówno na podłogach, jak i na sufitach oraz ścianach domów, mieszkań, czy też innych budynków. Cena założenia systemu nie jest wysoka w porównaniu z innymi instalacjami, a w dłuższym czasie poniesione nakłady zwrócą się. Folia jest w pełni odporna na czynniki zewnętrzne i nie dopuszcza do siebie wilgoci, dzięki czemu nie musi być serwisowana, a także ma gwarantowaną żywotność na bardzo wiele lat, przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Staramy się dostarczać naszym klientom jedynie najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Z tego powodu, zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Red Snake – producentem zaawansowanych technologicznie folii grzewczych.

Zobacz rachunek klienta posiadającego system grzewczy Red Snake i instalację fotowoltaiczną. Rozliczenie za drugie półrocze 2016 roku. 6 miesięcy korzystania z CO, CWU, światła, agd, RTV i pozostałych urządzeń elektrycznych za 160 zł (sto sześćdziesiąt złotych).

TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O TYM SYSTEMIE