Nagroda Top Polish Brands 2021

 

PV Green Energy Grupa PVGE wzięło udział w prestiżowym i wielkim wydarzeniu biznesowym: Forum Biznesu 7 kluczy do sukcesu i Gala Diamenty Biznesu/Top Polish Brands 2021r.

Pierwszą częścią wydarzenia była konferencja, która odbyła się w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie w programie, której było wiele ciekawych paneli dyskusyjnych.

Druga część została zorganizowana w Hotelu Bristol a Luxury Collection w Warszawie, gdzie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Top Polish Brands oraz Diamenty Biznesu.

Cały wydarzenie 11 czerwca zorganizowała i poprowadziła Milena Gołda, która specjalizuje się w ekonomii, rozwoju osobistym i we współpracy biznesu ze światem nauki.

Kapituła CEOWORLD Magazine nagrodziła przedstawicieli polskich przedsiębiorstw w tym firmę PV Green Energy nagrodą Top Polish Brands, z czego jesteśmy bardzo dumni. Takie odznaczenie świadczy o stałym rozwoju firmy i dobrze dobranej strategii.

W książce „7 kluczy do sukcesu – diamenty biznesu w czasie pandemii”, której premiera odbyła się podczas wydarzenia, można przeczytać artykuł napisany przez Prezesa Zarządu, Łukasza Studzińskiego na temat Rozwoju biznesu, „Własna firma w branży fotowoltaicznej? Nic prostego.”

Dziękujemy za uznanie!