Wybierz PVGE i obniż rachunki za prąd prawie do 0 zł.!

Black Weeks w PVGE*!

Totalna Wyprzedaż! Mega niskie ceny, a dodatkowo przy zakupie instalacji fotowoltaicznej dostaniesz tablet za 1zł! Nie przegap takiej okazji, takie promocje nie zdarzają się często.

Oferta mocno limitowana. Dodatkowo gwarantujemy ekspresowy montaż instalacji fotowoltaicznej** i atrakcyjne finansowanie.

Jesteśmy z Tobą od audytu do uruchomienia instalacji. Przeprowadzamy cały proces kompleksowo. Uzupełniamy również dokumentację dla Straży Pożarnej.

Jeśli chcesz skorzystać z preferencyjnych warunków kredytowych, decyzje dostaniesz już w 48 godzin, a oprocentowanie będzie wynosiło tylko 0,22% w skali miesiąca.

Podpisz umowę dziś i ciesz się najlepszą energią pod słońcem.

Karty katalogowe produktów biorących udział w Promocji:

Panele Risen:

Karta katalogowa Risen Energy 335W

Risen Energy to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem zajmująca się badaniami i rozwojem, własną produkcją, sprzedażą i serwisem modułów fotowoltaicznych, mająca wysoką pozycję w rankingu Bloomberg’a Tier 1. Zdolność produkcyjna przedsiębiorstwa w 2015 r. osiągnęła 2,5 GW, a już w kolejnym roku brylowała wśród  10 topowych producentów modułów PV. Zdolność produkcyjna firmy w 2018 roku osiągnęła wartość 8,6 GW. Risen Energy znana jest na całym świecie przede wszystkim z jakości i doskonałego zaplecza modułów poli i monokrystalicznych. Jest, również pierwszym na świecie producentem modułów fotowoltaicznych, który zrealizował masową produkcję liczoną w gigawatach dla technologii bifacial PERC. Firma RISEN przywiązuje dużą wagę do ogólnej kontroli jakości produktu i oferuje klientom, aż 12 letnią gwarancję na produkt. Główną misją firmy jest zapewnienie rozwiązań zielonej, odnawialnej energii na potrzeby klientów na całym świecie. Moduły fotowoltaiczne Risen znane są z innowacyjnej technologii, wysokiej jakości wykonania i długoletniej gwarancji.

Dlaczego Risen Energy?

  • Ponad 30 lat doświadczenia
  • Światowy i wiodący producent produktów fotowoltaicznych
  • Firma wiarygodna i stabilna finansowo
  • Produkty dedykowane zarówno do małych instalacji domowych jak i dla projektów wielkoskalowych
  • Posiada niezależnie certyfikowaną najnowocześniejszą automatyczną produkcję
  • Otworzyła niemal sto biur na całym świecie i założyła globalną siatkę sprzedaży

Panele Ja Solar:

Karta katalogowa JASolar 325W (full black)

Karta katalogowa JASolar 340W

Karta katalogowa JASolar 370W

JA Solar Holdings Co. Ltd. jest jednym ze światowych liderów w produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w obszarze mieszkalnym i komercyjnym oraz przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych. JA Solar Holding Co. Ltd. działa na rynku fotowoltaicznym od 2005 roku, a od 2007 roku jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ. Od 2010 roku firma umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących ogniwa fotowoltaiczne.
Obok swojego międzynarodowego doświadczenia w branży, JA Solar Holdings Co. Ltd. wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie badań i rozwoju nowych technologii w fotowoltaice, przez co umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących paneli fotowoltaiczne.
Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej, świadomość badań i rozwoju jako klucza do innowacji, globalna i kompetentna obsługa klienta, ciągłość i stabilność – wszystkie te cechy czynią JA Solar Holding Co. Ltd. kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla Państwa projektów.
Do dziś firma zrealizowała zamówienia o łącznym potencjale 11 GW.
Ilość realizowanych zamówień na paneli fotowoltaiczne w stosunku do poprzednich lat ulega ciągłemu wzrostowi. JA Solar Holding Co. Ltd. trzyma swoją pozycję na rynku i nadal jest jednym z 5 największych światowych dostawców modułów fotowoltaicznych.
JA Solar Holding Co. Ltd. posiada tytuł wiarygodnego partnera Bloomberg New Energy Finance (BNEF).

Dlaczego Ja Solar?

  • niższy koszt produkcji energii elektrycznej
  • mniejsze straty wynikające z efekty zacienienia i z rezystancji ogniwa
  • wyższa moc wyjściowa
  • lepsza tolerancja obciążenia mechanicznego

Skontaktuj się z nami!

*oferta skierowana do osób fizycznych

**montaż do 30 dni roboczych

Przeczytaj regulamin promocji „Black Weeks – Totalna Wyprzedaż”.

 

Akcja obowiązuje do 25.11.2020 r. godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów!