Marka PVGE doceniona Laurem Eksperta 2019

Miło nam poinformować, że marka PVGE otrzymała prestiżową nagrodę Nadania Znaku Jakości w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla Firm – LAUR EXPERTA.

25 lutego 2019 roku w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”. Z rąk Zarządu Quality Institute odebraliśmy dyplom, statuetkę, oraz zaświadczenie potwierdzające nadanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości dla produktów i usług dostępnych na polskim rynku. 

Celem Konkursu „Laur Eksperta” jest wyróżnianie najlepszych marek, które trafiają na polski rynek konsumencki oraz B2B. Laur przyznawany jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

Jest nam niezmiernie miło, że praca którą wykonujemy z najwyższą starannością została doceniona. Jak zaznaczył Prezes Zarządu Quality Instytute: w konkursie wyróżnione i promowane są produkty, usługi i marki, które właściwie odpowiadają na potrzeby klientów, cechują się nowoczesnością, wysoką jakością, oryginalnością, oraz potencjałem innowacyjnym.

Dziękujemy za zaufanie!