Fotowoltaika Śląskie

panele fotowoltaiczne śląskie

PVGE jest jedną z czołowych polskich firm, która dostarcza kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Na rynku działamy już od 12 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w instalacjach fotowoltaicznych. Z powodzeniem realizujemy instalacje o różnym stopniu skomplikowania i różnej mocy. Z naszych usług korzystają klienci w całej Polsce – również w województwie Śląskim. Są to zarówno gospodarstwa domowe, jak i rolne, a także duże przedsiębiorstwa. Z sukcesami działamy również poza granicami kraju – w Europie Zachodniej oraz w Norwegii.

Instalacje fotowoltaiczne Śląskie

Wybierając PVGE, mogą Państwo liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie w całym procesie związanym z wyborem i montażem instalacji fotowoltaicznej. Każdemu z naszych klientów doradzamy na etapie zakupu odpowiednich modułów. Wykonujemy projekty nowych instalacji oraz audyty tych już istniejących, przygotowujemy dokumentacje projektowe. Nasz zespół to jedni z najlepszych specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki w Polsce – inżynierzy i instalatorzy z dużym doświadczeniem w realizacji projektów o różnym stopniu skomplikowania.

Panele fotowoltaiczne Śląskie

W naszej ofercie znajdą Państwo panele fotowoltaiczne od wiodących i cenionych światowych producentów. Wybieramy produkty spełniające różnorodne potrzeby i oczekiwania. Doradzamy w wyborze rozwiązań, które maksymalizują wydajność pracy instalacji – zarówno on-grid, jak i off-grid. Poza panelami oferujemy inne komponenty instalacji fotowoltaicznych, takie jak optymizery mocy czy inwertery fotowoltaiczne, a także baterie słoneczne i folie grzewcze.

montaż paneli fotowoltaicznych śląskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Śląskie

Dysponujemy zapleczem technicznym, dzięki któremu sprawnie i profesjonalnie dokonujemy montażu instalacji fotowoltaicznychdachowych, naziemnych, o zróżnicowanej wielkości i mocy. Na wykonanie każdej z nich dajemy minimum 3 lata gwarancji. Ponadto, gwarancje obejmują również same panele – 30-letnia gwarancja mocy oraz 12-letnia gwarancja mechaniczna. Na nasze wsparcie można liczyć również po montażu instalacji – monitorujemy sprawność ich działania, zapewniamy pełen serwis posprzedażowy.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner