Fotowoltaika Pomorskie

panele fotowoltaiczne pomorskie

PVGE to polska firma doświadczona w obszarze dystrybucji, projektowania i montażu wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych. Na rynku Polskim działamy nieprzerwanie od 12 lat. Prężny rozwój i uznanie ze strony klientów sprawiły, że w 2014 weszliśmy również na rynki Europy Zachodniej i Norwegii. W Polsce posiadamy przedstawicielstwa w każdym z 16 województw. Na terenie województwa pomorskiego nasz odział zlokalizowany jest w Pruszczu Gdańskim.

Instalacje fotowoltaiczne Pomorskie

Wybierając PVGE mogą Państwo liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę związaną z przygotowaniem instalacji fotowoltaicznej do użytku. Dostosujemy wszelkie jej elementy do potrzeb i warunków, w jakich będzie wytwarzana energia. Doradzimy w wyborze najbardziej optymalnych i wydajnych produktów. Przygotujemy projekt instalacji łącznie z dokumentacją projektową. Wykonamy audyt instalacji już istniejącej. Wesprzemy w pozyskaniu środków zewnętrznych na sfinansowanie inwestycji fotowoltaicznej. Oferujemy również całoroczną opiekę techniczną.

Panele fotowoltaiczne Pomorskie W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie komponenty niezbędne do sprawnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy dystrybutorem paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych, optymizerów mocy. To produkty wysokiej klasy, które dostosować można do indywidualnych potrzeb. Panele obejmuje 25-letnia gwarancja wydajności liniowej i nawet 15-letnia gwarancja produktowa. Liczne szkolenia produktowe i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić, świadczą o naszej dużej wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne Pomorskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie komponenty niezbędne do sprawnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy dystrybutorem paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych, optymizerów mocy. To produkty wysokiej klasy, które dostosować można do indywidualnych potrzeb. Panele obejmuje 25-letnia gwarancja wydajności liniowej i nawet 15-letnia gwarancja produktowa. Liczne szkolenia produktowe i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić, świadczą o naszej dużej wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych.

montaż paneli fotowoltaicznych pomorskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Pomorskie

Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy, obejmują również montaż instalacji. W zależności od warunków terenowych i potrzeb możemy zainstalować system na dachu budynku, elementach ogrodzenia lub na ziemi. Realizujemy projekty on-grid (z podłączeniem do sieci) i off-grid (niezależnie magazynujące energię) o różnej mocy. Są to zarówno małe (kilka kW) instalacje słoneczne na potrzeby domów jednorodzinnych, jak i duże farmy fotowoltaiczne.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy? instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce, posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju, na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta. Znajdź oddział w swoim województwie

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.Analiza gotowaSprawdź dane dotyczące Twojego tekstu.
To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner