Fotowoltaika Pomorskie

panele fotowoltaiczne pomorskie

PVGE to polska firma doświadczona w obszarze dystrybucji, projektowania i montażu wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych. Na rynku Polskim działamy nieprzerwanie od 12 lat. Prężny rozwój i uznanie ze strony klientów sprawiły, że w 2014 weszliśmy również na rynki Europy Zachodniej i Norwegii. W Polsce posiadamy przedstawicielstwa w każdym z 16 województw. Na terenie województwa pomorskiego nasz odział zlokalizowany jest w Pruszczu Gdańskim.

Instalacje fotowoltaiczne Pomorskie

Wybierając PVGE mogą Państwo liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę związaną z przygotowaniem instalacji fotowoltaicznej do użytku. Dostosujemy wszelkie jej elementy do potrzeb i warunków, w jakich będzie wytwarzana energia. Doradzimy w wyborze najbardziej optymalnych i wydajnych produktów. Przygotujemy projekt instalacji łącznie z dokumentacją projektową. Wykonamy audyt instalacji już istniejącej. Wesprzemy w pozyskaniu środków zewnętrznych na sfinansowanie inwestycji. Oferujemy również całoroczną opiekę techniczną.

Panele fotowoltaiczne Pomorskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie komponenty niezbędne do sprawnego funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy dystrybutorem paneli, inwerterów, optymizerów. To produkty wysokiej klasy, które dostosować można do indywidualnych potrzeb. Panele obejmuje 25-letnia gwarancja wydajności liniowej i nawet 15-letnia gwarancja produktowa. Liczne szkolenia produktowe i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić, świadczą o naszej dużej wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych.

montaż paneli fotowoltaicznych pomorskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Pomorskie

Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy, obejmują również montaż instalacji. W zależności od warunków terenowych i potrzeb możemy zainstalować system na dachu budynku, elementach ogrodzenia lub na ziemi. Realizujemy projekty on-grid (z podłączeniem do sieci) i off-grid (niezależnie magazynujące energię) o różnej mocy. Są to zarówno małe (kilka kW) instalacje na potrzeby domów jednorodzinnych, jak i duże farmy fotowoltaiczne.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages