Fotowoltaika Małopolskie

panele fotowoltaiczne mazowieckie

PVGE jest cenionym przez swoich klientów i partnerów dostawcą usług i produktów w zakresu odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się głównie w obszarze fotowoltaiki. Od 12 lat z powodzeniem działamy na polskim rynku fotowoltaiki poprzez sieć oddziałów, które obejmują również województwo małopolskie. Realizujemy projekty poza granicami kraju – w Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Rumunii i na Słowacji. I w Polsce, i zagranicą działamy jako generalny wykonawca fotowoltaicznych elektrowni. Naszych klientów wspieramy również w pozyskaniu środków na zakup i montaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych.

Instalacje fotowoltaiczne Małopolskie

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie i projektowaniu najróżniejszych instalacji fotowoltaicznych. Obejmują one realizacje małych elektrowni – dla gospodarstw domowych i rolnych, od kilku i kilkunastu kW oraz duże inwestycje dla firm o mocy kilkunastu MW, w tym farmy fotowoltaiczne. Do wszystkich realizacji podchodzimy kompleksowo – począwszy od doradztwa a skończywszy na montażu. Naszych klientów wspieramy już na etapie wyboru modułów i ich elementów oraz wykonania projektu koncepcyjnego. Sporządzamy dokumentację projektową. Wykonujemy również audyty systemów fotowoltaicznych oraz badanie sprawności ich działania.

Panele fotowoltaiczne Małopolskie

Dzięki długoletniej działalności i bogatemu doświadczeniu, doskonale znamy rynek produktów fotowoltaicznych. Wybieramy te, które tworzą jak najbardziej wydajne i stabilnie działające systemy. Oferujemy produkty wiodących na rynku producentów. Pomagamy w skompletowaniu całej instalacji fotowoltaicznej, w której skład wchodzą odpowiednio dobrane panele, inwertery, optymizery. Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny przy zachowaniu jak najwyższej jakości komponentów. Udzielamy na nie solidnych, najwyższych na rynku gwarancji.

montaż paneli fotowoltaicznych małopolskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Małopolskie

Kompleksowo zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych o różnych mocach i w różnych systemach (on-grid i off-grid). Są to instalacje naziemne i dachowe. Usługi montażu realizujemy przy udziale fachowców z bardzo dużym doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Wykonane przez nas instalacje obejmuje 3-letnia gwarancja montażowa.


Oddziały PVGE

Gdzie działamy?

  • instalujemy domowe elektrownie słoneczne na terenie wszystkich 16 województw w Polsce,
  • posiadamy mobilnych audytorów i doradców technicznych w całym kraju,
  • na terenie całego kraju wykonujemy darmowe audyty, projekty i wizualizacje dostosowane indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

Znajdź oddział w swoim województwie

To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Bezpieczne spotkanie z Doradcą (Skype)
Informacje o firmie uzyskałem z (wybierz): Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.
WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner